WIJKVERENIGINGEN

In Steenwijkerland heb je diverse wijkverenigingen:

Steenwijk Noord:

De volgende straten horen bij Steenwijknoord:

De omgeving van het station
J.H. Tromp Meesterstraat
Tramlaan, deel Stationsstraat
Willem de Zwijgerstraat
Krimweg
Looiersgracht
De Torenlanden
Steenwijkerdiep
Houthaven
Capellestraat
Capellehof
Capellekade
Het park Rams Woerthe,
Industrieterrein w.o. productieweg
Dolderweg
Tukseweg tot de rotonde

 

Hieronder vind je lijst met andere wijkverenigingen in Steenwijkerland:

NaamWebsiteContactpersoonEmail adres
Buurtvereniging Basse e.oJ. Joustrabuurtverenigingbasse@gmail.com
Stichting Dorpsbelangen Belt-Schutsloothttps://www.dorpsbelangenbelt-schutsloot.nl/M. Groeninfo@dorpsbelangenbelt-schutsloot.nl
Dorpsbelang BlankenhamK. Hakvoortdorpsbelangblankenham@gmail.com
Plaatselijk Belang BlokzijlS. de Jongeplaatselijkbelangblokzijl@live.nl
Contactgegevens Dwarsgrachthttps://www.dwarsgracht-jonen.nlW.F.B. de Jongdorpsbelangen@dwarsgracht-jonen.nl
EesveenJan Willem Reilinkjan.willem@reilink.eu
Vereniging Dorpsbelangen Giethoornhttps://www.gietersbelang.nl't Gieters Belanginfo@gietersbelang.nl
Plaatselijk Belang Kalenberg-HoogewegI. van der Luitpb.kalenberg.hoogeweg@gmail.com
Stichting Dorpshuis KallenkoteRene Oostinghabelenjanny@gmail.com
Plaatselijk Belang Kuinrehttps://www.kuinre.nlA. Turkstraplaatselijkbelang@kuinre.nl
Plaatselijk Belang Oldemarkthttps://oldemarkt.infoYvo Booismasecretaris@oldemarkt.info
Buurtvereniging MarijenkampenA. Schipperaena.schipper@hetnet.nl
Stichting Kleine Kern OnnaF. Havemangroencentrum-onna@planet.nl
Plaatselijk Belang Ossenzijlhttps://www.ossenzijl.comI. Kuitsecretariaat@ossenzijl.nu
Vereniging voor Paasloër Belangenhttp://paasloerbelang.nlJ. Vuistinfo@paasloerbelang.nl
Plaatselijk Belang Scheerwoldeplaatselijkbelangscheerwolde@gmail.com
Plaatselijk Belang Sint Jansklooster/Heetveldhttps://www.pbsintjanskloosterheetveld.nlJ. Boersemainfo@pbsintjanskloosterheetveld.nl
Steenwijk - de GagelsWijkgebouw De Gagelswijkcentrumgagels@ziggo.nl
Steenwijk - Oostermeenthe en Nieuwe Gagelshttps://www.wvdemiddenweg.nlWijkcentrum "De Oerthe"bestuur@wvdemiddenweg.nl
Steenwijk - Dennenallee
Steenwijk - Centrumhttps://bvbinnendeveste.nlR. Gaalinfo@bvbinnendeveste.nl
Steenwijk - Beitel, Clingenborgh, OostwijkenA. van der Wallealbertvanderwalle38@hetnet.nl
Steenwijk - Noordhttps://www.steenwijknoord.nlA. Muldersecretaris@steenwijknoord.nl
Steenwijk - Westhttps://www.steenwijkwest.nlAdrie Berkenboschwijkverenigingsteenwijkwest@gmail.com
Dorpsbelang Steenwijkerwoldhttps://www.dorpsbelang.euH. Apperloohansapperloo@dorpsbelang.eu
Tukhttps://pb-tuk.nlC. Stokvisinfo@pb-tuk.nl
Belangenvereniging Vollenhove-stadhttps://www.bvvs.nuAline ter Meer – Zelhorstsecretaris@bvvs.nu
Vereniging Dorpsbelang Wanneperveenhttps://www.wanneperveen.comM. Bralssecretaris@wanneperveen.com
Plaatselijk Nut WeteringH. Oordhenkoord51@gmail.com
Dorpsbelang Willemsoord, De Pol en Ronde Blessehttps://www.dorpsbelang-willemsoord.nl/J. Eppingainfo@dorpsbelang-willemsoord.nl
Buurtvereniging Witte Paarden - Baarshttps://wittepaardenbaars.nlK. Brouwerinfo@wittepaardenbaars.nl
Buurtvereniging ZuidveenL. Scheeringabuurtverenigingzuidveen@gmail.com

 

Meer informatie vind je op de site van Steenwijkerland